Top 50 Peserta Cabaran Jom Kurus 1Malaysia Musim ke3

[vc_row][vc_column width=”1/3″ animation=”none” boxed=”true” column_padding=”no-extra-padding” background_color_opacity=”1″][vc_column_text]

Gala Dinner JK1M:

Setiap peserta top 50 akan diundang ke Gala dinner JK1M berikut:

  • Date: 8 November 2014
  • Registration: 6-730pm
  • Event: 730-11pm
  • Venue: Canada Place Kuala Lumpur, Level 2 & 3 North Block, Wisma Dredging, 142D Jalan Ampang, 50450 Kuala Lumpur
  • Dress Code: Smart casual. Theme: Blue dan Black.
[button color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” size=”medium” url=”https://kevinzahri.com/shop/cart.php?action=add&product_id=354″ text=”Buy Ticket: RM40″ color_override=””][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

ZON LEMBAH KLANG

Mohammad Shukri -Shah Alam
Mohd Nashriq – Shah Alam
Muzzaffa Mizman Muz – Cheras
Azmi Shaiful – Ampang 2
Mohd Eezham Ab Manaf – Cheras
Meor Sony Hermi – Bangi
Sherry Halim – Kl
Suzita Badrul Sham – Cheras
Siti Aminah Borhan – Cheras
Susilawati Sobeng – Ampang 2
Norhazarina Mat Sarap – Puchong
Nur Diyana Mad Jali – Gombak
Haszalina Mat Saat – Ampang 1
Nor Farahin Nazmi – Ampang 1
Nor Aulpah Hamidon – Ampang 2
Fadzilah Ahmad Ishak – Bangi
Masitah Ishak – T.T.T
Nur Ayuni Roslan – Cheras
Nor Aini Yaacob – Seri Kembangan
Nur Ain Hidayah Samuil Abdullah – Meru
Maslinda Yat Yasah – Shah Alam
Nortina Mahmud @ Yahaya – Shah Alam
Nur Iftifal Mod Ghazali – Shah Alam

PUTRAJAYA & CYBERJAYA

Azizatil Anum Omar – Putrajaya 1
Noor Lisa Rahmat – Putrajaya 2
Ruzana @ Diana Mohd Nor – Cyberjaya

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

ZON UTARA

Mohd Firdaus hamid – Island
Muhammad Fitri Bukhari – Island
M. Shazally Hj Sinin – Ipoh
Mohd Shahril Hasim – Ipoh
Mohd Amzary Mohd Zaini  – Ipoh
Jafni Haron – Ipoh
Nurul Hasliana Mohd Soifuddin – Island
Ku Zawani Ku Ahmad – Alor Setar
Shuhada Ahmad – Ipoh
Wan Norizawati Wan Din – Ipoh
Aida Ismail – Ipoh
Zawiyah Hamzah – Island
Aini Izzah – Ipoh
Siti Khalijah Mohammad – Ipoh

ZON TIMUR

Wan Abdul Rashid – Kemaman
Marliana Slamet – Kuantan
Wan Mardziyyah Wan Ibrahim – Kemaman

ZON SELATAN

Noraini Idris – Seremban
Masnora Hj Sepikun – Seremban

ZON BORNEO

Mohd Irwan Rais – Papar
Ahmad Farhan Ghazali – Papar
Dg. Siti Norbaizora Othman – Papar
Gerldine Atau – Kuching
Johana Maturin – Papar

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
0 Shares:
1 comment
Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like